Logo png
ASSOCIACIÓ D'AMICS DEL PARC NATURAL
DELS AIGUAMOLLS DE L'EMPORDÀ

Cerca al web

Subscriu-te

Uneix-te a nosaltres

El Bruel

Els projectes

Buf projecte Giraffa

banner cigonya

PROJECTE PUPUT

PROJ PUPUT

Aquí pots fer una donació a la nostra entitat

Membre de ...

xvac

 

 

  

Col·laboradors

logo mussapLogoCastellMar webLogo-GM-PLA webtargeta4BR

ajutnament de castello empuries2

Aquesta web utilitza galetes per a gestionar l'autenticació, navegació i altres funcions. Si continues navegant n'acceptes el seu ús

Més informació

Accepto

Com cada any i des de fa 7 anys, l'APNAE col·labora en la jornada d'anellmant de cigonyes de Peralada, organitzada pel Grup Peralada emmarcat dins la Setmana de la Natura, duta a terme pel Departament de Territori i Sostenibilitat de la Generalitat de Catalunya i la Xarxa del Voluntariat Ambiental (representada per la nostra entitat). En aquest acte participen centenars d'escolars, i una desena de voluntaris que expliquen el perquè de l'anellament dels pollets, per tal del seguiment científic des de reintroducció de 30 pollets ja fa més de 20 anys. 

Enllaç a l'EMPORDÀ.info

Fotografies EMPORDÀ.info

Grup P2


Grup P4Grup P5
Fotografies: Grup Peralada

Contacta'ns:
email: apnae@apnae.org

Per telèfon de dimarts a divendres de 9:00 a 15:00 al 972 454 672